بهارستان پنجشنبه‌ها از ساعت 17:00 به مدت 60 دقیقه

روی موج گفت و گو بشنوید؛ مکانیسم نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس یازدهم

رادیو گفت و گو در برنامه «بهارستان» با حضور نمایندگان به بررسی موضوعات و مصوبات مجلس یازدهم می پردازد.

1399/05/23
|
09:00
|

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، در آغاز مجلس یازدهم نمایندگان با صدور بیانیه ای بر شرط تحقق در راس امور بودن، نظم در انجام وظیفه، طهارت اقتصادی و اولویت شناسی تاکید کرده‌اند. مجلسیان معتقدند که اقتصاد و فرهنگ در صدر فهرست اولویّت‌های کشور است که در این میان، رسیدگی به اقتصاد و معیشت طبقات ضعیف و ارتقای شاخص‌های عدالت فوری ترین مساله آنهاست.

مجلس شورای اسلامی یکی از مهمترین و حتی اصلی ترین قوه در تصمیم گیری های کلان کشور محسوب می گردد که نظرات و پیشنهادات و حتی نطق های نمایندگان در رصد تمامی دست اندرکاران نظام کشور از قوه مجریه و قضاییه تا تمامی اهل رسانه، مکتوب و صوت و تصویر می باشد و پرداختن به نظرات و پیشنهادات نمایندگان در رشد و شکوفایی کشور از اهمیت و ضرورت بسیاری برخوردار است.

رادیو گفت و گو نیز برای واکاوی اولویت‌های کاری مجلس یازدهم به طراحی و تولید سری جدید برنامه «بهارستان» اقدام کرده است که در این برنامه با حضور نمایندگان به موضوعات و مصوبات مجلس پرداخته خواهد شد و همچنین نمایندگان مخالف و موافقی که به سبب عدم وقت کافی در مجلس نتوانسته اند نظرات و پیشنهادات خود را ارائه دهند، می توانند از طریق تریبون رادیو گفتگو دیدگاه و رویکردهای خود را برای شنوندگان بیان کنند.

گفتنی است که آگاهی بخشی و روشنگری در علل و عوامل ارائه طرح ها و لوایح مصوب در مجلس، نقش نمایندگان در مصوبات مجلس و ارائه آن به قوای مجریه و قضاییه، تحلیل و بررسی اهمیت مجلس از اهداف برنامه «بهارستان» است.

این برنامه پنجشنبه بیست و سوم مرداد ساعت 17:00روی موج اف ام ردیف 103/5 مگاهرتز با حضور دکتر محمود عباس زاده(نماینده مردم مشکین شهر در مجلس)، دکتر محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد در مجلس) و دکتر حجت اله فیروزی نماینده مردم فسادر مجلس) به بررسی مکانیسم نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس یازدهم می پردازد.

شبکه رادیویی گفت و گو از طریق گیرنده های دیجیتالی، رادیو نما، اپلکیشین های موبایلی و آدرس اینترنتی http://radiogoftogoo.ir نیز قابل دریافت است و همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
بهارستان