فردای بهاری جمعه ها از ساعت 12:00 به مدت 45 دقیقه

رادیو گفت و گو

فرداي بهاري

در گفتگو با حجت الاسلام حائری زاده: چگونه به زندگی، رنگ امام زمانی ببخشیم

یک کارشناس مسائل دینی تاکید کرد: کسی که محب امام زمان «عج» است باید رفتار و عملکردش رنگ امام زمان«عج» به خود بگیرد و در راستای خشنودی ایشان حرکت کند.

1398/09/09
|
12:10
|

حجت الاسلام حائری زاده، در مصاحبه با برنامه« فردای بهاری » رادیو گفتگو ، با بیان اینکه وقتی ما می گوییم امام زمان را دوست داریم باید کاری کنیم که ایشان از دست ما شاد شوند ، خاطرنشان کرد : کسی که محب امام زمان «عج» است باید رفتار و گفتارش ، رنگ امام زمان را به خود بگیرد.

وی با بیان اینکه اولین وظیفه در این زمینه این است که بنده خوبی برای خدا باشیم و ترک معصیت کنیم ، تصریح کرد: امام زمان«عج» از زنان ما انتظار دارد که حیا و عفت را در پوشش ،نگاه و رفتار خود حفظ کنند چرا که خانمی که حیا و عفت خود را حفظ کند ،باعث ایجاد امنیت برای خود و خانواده اش خواهد شد .

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با تاکید بر اهمیت مدارا به صورت مطلوب و مناسب با مردم گفت: این سیره پیامبر «ص» و اهل بیت «ع» بوده است و آنها همواره به مردم زمان خود و مشکلات آنها توجه داشته اند .

این کارشناس مسائل دینی با اشاره به اهمیت دعا برای فرج امام زمان«عج» اظهار کرد : اگر این امام بزرگوار یک دفعه در قنوت و در نمازشان ، اسم هر یک از ما را به عنوان یک منتظر و بنده خوب خدا بیاورند و برایمان دعا کنند این دعا تا روز قیامت کفاف ما را خواهد داد.

وی با بیان اینکه در کنار دعا برای ظهور امام زمان «عج» باید تلاش کنیم که ایشان را از عملکرد خود شاد کنیم ، تاکید کرد : انشاالله در این صورت می‌توانیم سرباز و شیعه خوبی برای ایشان باشیم.

دسترسی سریع
فردای بهاری