صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

از ساعت به مدت

یار مهربان که برنامه ای از رادیو گفت و گو با هدف ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی است، شانزدهم آذر با حضور زهرا سعیدی بازیگر که نویسندگی و گویندگی کتاب صوتی بیدل هوا را بر عهده دارد، این کتاب را به مخاطبان معرفی می‌نماید.

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، این شبکه رادیویی با هدف معرفی کتاب در حوزه های گوناگون و بررسی تازه های نشر، مشکلات و دغدغه های ناشران و موانع موجود بر سر راه صنعت چاپ، برنامه ای را با عنوان یار مهربان تولید و پخش می نماید.

فرهاد دهنوی تهیه‌کننده یارمهربان گفت: این برنامه که یکی از مهم ترین اهداف آن ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی است، جمعه ها ساعت 14:30 تقدیم علاقمندان می شود.

وی در ادامه با بیان اینکه یار مهربان شانزدهم آذر با حضور نویسنده و گوینده کتاب صوتی بیدل هوا، این کتاب را به مخاطبان معرفی می‌نماید، افزود: قرار است تا با حضور زهرا سعیدی بازیگر و نویسنده کتاب، علاوه بر صحبت درخصوص کتاب بیدل هوا، دیگر آثار این نویسنده را نیز مرور نموده و بررسی کنیم.

علاقمندان به این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو می‌توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 اقدام نمایند.


مرتبط با این خبر