هاشور شنبه ها و دوشنبه ها از ساعت 10:00 به مدت 60 دقیقه

در هاشور رادیو گفت و گو بشنوید؛ نقش سلامت روان و مشاوره در پیشگیری و رفع آسیب‌ها

هاشور که به طرح آسیب‌های اجتماعی می‌پردازد، بیست و ششم فروردین با حضور کارشناسان نقش سلامت روان و مشاوره در پیشگیری و رفع آسیب‌ها را مطرح می کند.

1398/01/26
|
08:42

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، این شبکه رادیویی با هدف طرح آسیب های اجتماعی به ویژه حاشیه نشینی و اعتیاد برنامه ای را با عنوان هاشور روی آنتن می برد.

رقیه آقازاده تهیه‌کننده این برنامه در خصوص روند تولید آن گفت: هدف برنامه هاشور واکاوی مسائل و معضلات اجتماعی و ارائه راهکارهایی برای مرتفع‌نمودن این مشکلات است که با حضور کارشناسان به تحلیل و بررسی آن می پردازد.

وی در ادامه از پخش هاشور در ساعت 10:00 روزهای شنبه و دوشنبه یاد کرد و افزود: این برنامه قصد دارد تا بیست و ششم فروردین با حضور کارشناسان نقش سلامت روان و مشاوره در پیشگیری و رفع آسیب‌ها را مطرح نماید.

تهیه کننده هاشور همچنین اظهار داشت: دکتر مصطفی راستینه رییس بنیاد پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، شیما جراحی روانشناس، مشاورخانواده و پزشک درمانگر اعتیاد و دکتر مهیا شعیبی مدرس دانشگاه و جامعه شناس مهمانان حضوری و تلفنی این برنامه هستند.

این تهیه کننده رادیو گفت و گو نقش سلامت روان و مشاوره در پیشگیری و رفع آسیب ها، چالش‌ها و راهکارهای پیش رو را مهم‌ترین محورهای این برنامه دانست.

سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 پل ارتباطی مخاطبان با برنامه های رادیو گفت و گو است.

دسترسی سریع
هاشور