انعکاس چهارشنبه ها از ساعت 22:00 به مدت 120 دقیقه

در رادیو گفت و گو بشنوید؛ ضرورت سواد رسانه ای برای کودکان

برنامه انعکاس بیستم آذر با بررسی موضوع ضرورت سواد رسانه ای برای کودکان روی آنتن رادیو گفت و گو می رود.

1398/09/20
|
10:19
|

به گزارش رادیو گفت وگو، امروزه با پیشرفت فناوری‌های نوین اطلاعاتی و ارتباطی می‌توان گفت که رسانه‌های نوین بر شیوه های زندگی در جامعه تأثیر زیادی داشته و نقش مهمی را در تعاملات و ارتباطات ایفا می کنند.

در راستای واکاوی و تحلیل این نقش مهم و رسالت رسانه ای، رادیو گفت و گو برنامه انعکاس را با محوریت رسانه و شبکه های اجتماعی به روی آنتن می برد.

این برنامه بیستم آذر با بررسی موضوع ضرورت سواد رسانه ای برای کودکان روی آنتن رادیو گفت و گو می رود.

عنایت سالاریان(معاون سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان و رئیس باشگاه دانش پژوهان جوان)، دکتر حجت عرفانیان پور(مشاور خانه و خانواده انجمن سواد رسانه ای ایران)، سجاد کرمی(عضو شورای برنامه ریزی گروه کتاب تفکر و سواد رسانه ای)، خانم دکتر مریم سلیمی مدرس دانشگاه(پژوهشگر علوم ارتباطات)، مرتضی موسویان(مدیرعامل انجمن سواد رسانه ای ایران)، محمد صادق باطنی(دبیر المپیاد سواد رسانه ای)، خانم دکتر لیلا وصالی(کارشناس سواد رسانه) و خانم فرانک سعیدی(کارشناس سواد رسانه)از مهمانان این برنامه هستند.

گفتنی است که این برنامه چهارشنبه ها ساعت 22 به صورت زنده و به مدت 120 دقیقه روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان می شود.

علاقمندان برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو می توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 اقدام نمایند.

دسترسی سریع
انعکاس