انعکاس چهارشنبه ها از ساعت 22:00 به مدت 120 دقیقه

در رادیو گفت و گو بشنوید؛ حکمرانی فضای مجازی در رسانه

برنامه انعکاس، بیست و دوم مرداد با حضور کارشناسان به بررسی موضوع حکمرانی فضای مجازی در رسانه می پردازد.

1399/05/22
|
11:24
|

به گزارش رادیو گفت وگو، امروزه با پیشرفت فناوری‌های نوین اطلاعاتی و ارتباطی می‌توان گفت که رسانه‌های نوین بر شیوه های زندگی در جامعه تأثیر زیادی داشته و نقش مهمی را در تعاملات و ارتباطات ایفا می کنند.در راستای واکاوی و تحلیل این نقش مهم و رسالت رسانه ای، رادیو گفت و گو برنامه انعکاس را با محوریت رسانه و شبکه های اجتماعی به روی آنتن می برد.

این برنامه بیست و دوم مرداد با حضور مرتضی غرقی(خبرنگار سابق سازمان صدا و سیما در برجام)، عباس اصلانی(خبرنگار ارشد خبرگزاری تسنیم، تحلیل گر CNN ، RT)، حسن محمدی(خبرنگار و روابط عمومی بازرگانی شستا) و یوسف سلامی(خبرنگار واحد مرکزی خبر) به روی آنتن می رود.

گفتنی است که این برنامه چهارشنبه ها ساعت 22:00 به صورت زنده و به مدت 120 دقیقه روی موج اف ام ردیف 103/5 مگاهرتز تقدیم مخاطبان می شود.

شبکه رادیویی گفت و گو از طریق گیرنده های دیجیتالی، رادیو نما، اپلکیشین های موبایلی و آدرس اینترنتی http://radiogoftogoo.ir نیز قابل دریافت است و همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
انعکاس