انعکاس چهارشنبه ها از ساعت 22:00 به مدت 120 دقیقه

در رادیو گفت و گو بشنوید؛ واکاوی عملکرد رسانه‌ها در مواجهه با بحران کرونا

برنامه انعکاس، بیست و نهم مرداد با حضور کارشناسان به بررسی عملکرد رسانه ها در مواجهه با بحران کرونا می پردازد.

1399/05/29
|
11:25
|

به گزارش رادیو گفت وگو، امروزه با پیشرفت فناوری‌های نوین اطلاعاتی و ارتباطی می‌توان گفت که رسانه‌های نوین بر شیوه های زندگی در جامعه تأثیر زیادی داشته و نقش مهمی را در تعاملات و ارتباطات ایفا می کنند.

در راستای واکاوی و تحلیل این نقش مهم و رسالت رسانه ای، رادیو گفت و گو برنامه انعکاس را با محوریت رسانه و شبکه های اجتماعی به روی آنتن می برد. این برنامه بیست و نهم مرداد به بررسی عملکرد رسانه ها در مواجهه با بحران کرونا می پردازد.

دکتر مصطفی انتظاری هروی(مدیرعامل هلدینگ خبر فوری)، دکتر علیرضا نادری(مدیر خبرگزاری ایرنا)، خانم مریم غفاری(مدیر اجتماعی خبرگزاری ایسنا) و دکتر کیانوش جهانپور(مدیر رسانه وزارت بهداشت و درمان) و اسماعیل رمضانی(روابط عمومی سازمان هلال احمر و مدیر مسئول روزنامه شهروند) ازمهمانان این برنامه هستند.

گفتنی است که این برنامه چهارشنبه ها ساعت 22:00 به صورت زنده و به مدت 120 دقیقه روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان می شود.

علاقمندان برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو می توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 اقدام نمایند.

دسترسی سریع
انعکاس