آغاز یک پایان پنجشنبه ها از ساعت 18:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

آغاز يك پايان

در رادیو گفت و گو بشنوید؛ وضعیت آینده روابط اتحادیه اروپا و ایالات متحده آمریکا

برنامه آغاز یک پایان، چهاردهم شهریور به بررسی وضعیت آینده روابط اتحادیه اروپا و ایالات متحده آمریکا می پردازد.

1398/06/14
|
10:00
|

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، مهم‌ترین مشخصه دهه دوم قرن بیست و یکم کاهش تدریجی قدرت نسبی ایالات‌متحده است و از دیدگاه اغلب ناظران آگاه، از آنجایی که عمده رقبای ایالات‌متحده در امور نظامی و اقتصادی در آسیا قرار دارند این جابجایی شگفت‌آور مترادف با بازگشت تاریخی مراکز قدرت از غرب به شرق و خاتمه چیرگی تمدن غربی بر سیاست و فرهنگ جهانی بوده است.

از این رو برنامه آغاز یک پایان، کاری از گروه سیاسی_اجتماعی رادیو گفت و گو است که به صورت تخصصی به موضوعات افول هژمونی آمریکا در ابعاد مختلف می پردازد.

این برنامه چهاردهم شهریورساعت 18:30 روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز به مدت یک ساعت با حضور دکتر رکسانا نیکنامی( عضو هئیت علمی گروه مطالعات منطقه ای دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران) و دکتر یولیا سشنی کوا(استادیار دانشکده سیاست و تاریخ و روابط بین الملل دانشگاه ناتینگهام مالزی) به بررسی وضعیت آینده روابط اتحادیه اروپا و ایالات متحده آمریکا می پردازد.

مخاطبان رادیو گفت و گو برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های این شبکه رادیویی می‌توانند با سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
آغاز یک پایان