صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16:00 به مدت 75 دقیقه

رئیس بخش سیاسی حزب موتلفه اسلامی مهمترین ویژگی شهید سلیمانی را در تلاش او برای دور کردن سایه جنگ از ایران دانست و اظهار کرد : جهان مدیون سردار سلیمانی به دلیل مبارزه سرسخت او با تروریسم و صهیونیسم است.

برنامه " سرباز وطن " با موضوع شهید سردار قاسم سلیمانی و قدرت نرم انقلاب اسلامی در جهان اسلام با حضور دکتر محمد کاظم انبارلوئی ، رئیس بخش سیاسی حزب موتلفه اسلامی و از فعالان سیاسی و رسانه روانه آنتن رادیو گفت و گو شد.

محمد کاظم انبارلوئی عنوان کرد : قیام انبیا و اولیا در تاریخ بشر از جنس نبرد نرم بوده است و آنها مگر در ضرورت ، هیچ گاه دست به سلاح نبرده اند. انقلاب اسلامی ایران هم با رهبری امام خمینی ، همانگونه که در اندیشکده های علوم انسانی دنیا شناخته شده است یک انقلاب نرم است.

وی افزود : انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب معنایی بود و هدف آن کسب قدرت نبود ، بلکه آرمان آن این بود که از قدرت در جهت آسایش انسان بهره گیرد.

رئیس بخش سیاسی حزب موتلفه اسلامی به ویژگی های شخصیت شهید سلیمانی اشاره کرد و گفت : ایشان مانند یک قهرمان زیست ، همچون یک قهرمان جنگید و مثل یک قهرمان شهید شد به طوری که هم زندگی و هم پایان آن یک الگو محسوب می شود.

انبارلوئی ادامه داد : او در برابر پلیدترین قدرت جهان و استکبار ایستاد و با شهادتش روح جدیدی از مقاومت در منطقه پدیدار خواهد شد.

وی در بخش دیگری از برنامه سرباز وطن رادیو گفت و گو اظهار کرد : ما با قهرمانی از ایران ، منطقه و جهان روبرو هستیم که ابعاد شناخت او را در تشییع پیکرشان دیدیم. همزمان با این رویداد ، با یک ضد قهرمان روبرو هستیم که ترامپ و نظام فاسد امریکاست.

این فعال سیاسی با تاکید بر اینکه سپهبد سلیمانی قهرمان یک نبرد نرم است ، عنوان کرد : پس از شهادت ایشان غم بزرگی در دنیا پدیدار شد و تنفر مردم نسبت به امریکا بیش از گذشته نمود پیدا کرد ، به همین دلیل می توان گفت حاج قاسم سلیمانی پیش از آنکه قهرمان نبرد سخت باشند ، قهرمان جنگ نرم هستند.

انبار لویی ، مهمترین ویژگی شهید سلیمانی را در تلاش او برای دور کردن سایه جنگ از ایران دانست و اظهار کرد : جهان مدیون سردار سلیمانی به دلیل مبارزه سرسخت او با تروریسم و صهیونیسم است.

وی خاطر نشان کرد : نام شهید سلیمانی دو مفهوم انقلابی گری و پایداری را در ذهن انسان های دنیا تداعی می کند . حاصل این تفکر ایجاد یک رفراندوم با مضمون "مقاومت آری یا نه " در ایران و سراسر جهان است .

این فعال رسانه در پایان مصاحبه با رادیو گفت و گو تاکید کرد : ملت ایران در تشییع پیکر این شهید والا مقام و شرکت در نماز جمعه روز 27 دی ماه ، پاسخ آری به این رفراندوم دادند.

مرتبط با این خبر

  • پیامدهای ترور شهید سلیمانی متوجه کاخ سفید خواهدبود

  • شهید حاج قاسم سلیمانی مبارزه علیه استکبار را جهانی کرد

  • حاج قاسم سلیمانی موثرترین عنصر در نابودی اهداف امریکا بود

  • خون شهید سلیمانی آغازی بر پایان امریکا در منطقه است

  • ترور قاسم سلیمانی رویایی مستقیم آمریکا با جمهوری اسلامی ایران است

  • به واسطه این شرایط که به وجود آمده آمریکا هزینه بالایی را پرداخت خواهد کرد

  • سرزمین های اشغالی به حالت آماده باش درآمد

  • ولایت مداری، حاج قاسم را محبوب دلها کرد

  • ترور سردار سلیمانی نشانه انفعال و ضعف آمریکا بود

  • جنایت آمریکا عامل تنش های جدید در منطقه و جهان خواهد بود