جرعه ای از ماه ماه رمضان از ساعت 19:30 به مدت 75 دقیقه

رادیو گفت و گو

جرعه اي از ماه

دبیر قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) همدان: برگزاری اولین مرحله رزمایش کمک به 8 هزار نیازمند در استان همدان

غلامرضا فریدونی با اعلام خبر شروع اولین مرحله کمک به اقشار آسیب دیده اظهار کرد: پنج شنبه اولین مرحله کمک در قالب 8 هزار کمک در ساعت 5 بعد از ظهر از حسینیه امام خمینی (ره) شهر همدان آغاز شد.

1399/02/06
|
08:45

برنامه «بدون انقضاء» با دکتر غلامرضا فریدونی دبیر قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) همدان به صورت تلفنی گفتگو کرد.

غلامرضا فریدونی در خصوص تشکیل « قرارگاه امام حسن مجتبی (ع)» توضیح داد و گفت: بعد از فرمایش مقام معظم رهبری در روز نیمه شعبان که فرمودند «مواسات و کمک مومنانه» در همدان قرارگاهی با عنوان « قرارگاه امام حسن مجتبی (ع)» تشکیل شد. در این قرارگاه بنابر این بود تا افراد و اقشاری که از بیماری کرونا آسیب دیدند، شناسایی شوند و به آن ها کمک شود.

وی با اعلام خبر اولین مرحله کمک به اقشار آسیب دیده اظهار کرد: پنج شنبه به مدد الهی اولین مرحله کمک در قالب 8 هزار کمک انجام شد. این رزمایش با رمز «یا امام حسن مجتبی (ع)» در ساعت 5 بعد از ظهر از حسینیه امام خمینی (ره) شهر همدان آغاز شد.

دبیر قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) همدان در رابطه با محتویات این کمک ها نیز بیان کرد: در این رزمایش 5 هزار بسته غذایی شامل برنج، روغن، گوشت، مرغ، رب، ماکارونی، خرما و امثالهم تهیه شده است. ارزش هر بسته 300 هزار تومان است.

وی همچنین گفت: دو هزار بسته نیز توسط شهرداری همدان به صورت نقدی پرداخت می شود. یک هزار بسته نیز از طرف سپاه ناحیه همدان به نیازمندان و مستمندان به صورت کارت 300 هزار تومانی به کسانی که مشکل معیشتی دارند، پرداخت می شود.

دسترسی سریع
جرعه ای از ماه