جرعه ای از ماه ماه رمضان از ساعت 19:30 به مدت 75 دقیقه

رادیو گفت و گو

جرعه اي از ماه

عضو بسیج سازندگی سپاه ناحیه سپیدان استان فارس خبر داد: توزیع 2500 بسته حمایتی در شهرستان سپیدان از فردا

میثم حسنی از توزیع 2500 بسته حمایتی با رنج قیمتی 250 هزار تومان در هر بسته طی فردا و پس فردا در شهرستان سپیدان خبرداد.

1399/02/08
|
13:45

برنامه "صبح و گفتگو" با موضوع فصل همدلی و کمک مومنانه در ارتباط تلفنی با میثم حسنی عضو بسیج سازندگی سپاه ناحیه سپیدان استان فارس از آنتن رادیو گفت و گو پخش شد.

حسنی در مصاحبه با رادیو گفت و گو بیان داشت: ما در همان ساعات اولیه صدور فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر همدلی مومنانه جلساتی را در سطح ناحیه و با اعضای شورا برگزار کردیم تا رزمایش مومنانه را در سطح شهرستان سپیدان گسترش دهیم.

عضو بسیج سازندگی سپاه ناحیه سپیدان استان فارس با اعلام توزیع 2500 بسته حمایتی با رنج قیمتی 250 هزار تومان در هر بسته از فردا و پس فردا در شهرستان سپیدان گفت: 2500 بسته دیگر نیز از 15 ماه رمضان مصادف با ولادت امام حسن مجتبی (علیه السلام) تا پایان ماه مبارک رمضان در بین مردم توزیع خواهد شد.

وی با اشاره به راه اندازی پویش مال الاجاره مسکن از اسفندماه یادآورشد: 80 درصد مغازه های سطح شهر سپیدان اجاره بهای خود را معادل 520 میلیون تومان بخشیدند.

حسنی اضافه کرد: در بخش ورودی شهر به مدت 45 خودروها ها ضدعفونی شدند و بین 500 تا 600 هزار لیتر مواد ضدعفونی نیز برای گندزدایی ماشین ها و افراد و معابر مصرف شد و البته همه این اقدامات مردمی بود.

عضو بسیج سازندگی سپاه ناحیه سپیدان استان فارس همچنین یادآور شد: کارگاه های ماسک با جمع آوری 60 میلیون تومان کمک مردمی در این مدت ایجاد شدند و ماسک ها را به صورت رایگان در اختیار مردم قرار دادند.

دسترسی سریع
جرعه ای از ماه