واشنگتن به وقت نوامبر پنجشنبه‌ها از ساعت 13:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

واشنگتن به وقت نوامبر

از رادیو گفت‌وگو بشنوید؛ نقش کارگزار و سیستم در پیشبرد سیاست‌های انتخاباتی

رادیو گفت‌وگو در برنامه‌ «واشنگتن به وقت نوامبر» نگاهی به انتخابات امریکا و نقش کارگزار و سیستم در پیشبرد سیاست‌های انتخاباتی دارد.

1399/07/24
|
08:00
|

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت‌وگو، آمریکا در نوامبر سال جاری میلادی صحنه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و همچنین کنگره خواهد بود اما رقابت های ریاست جمهوری این کشور سایه سنگینی بر رقابت های کنگره انداخته است.

عملکرد ترامپ بویژه در شش ماه نخست سال جاری میلادی و ناتوانی دولت وی در مهار کرونا و همچنین تداوم اعتراضات ضد نژادپرستی که از دو ماه قبل آغاز شده موجب گردیده که در ماه های اخیر زمزمه هایی از کاخ سفید در مورد احتمال کناره گیری ترامپ از رقابت های ریاست جمهوری شنیده شود و در آخرین مورد نیز خود ترامپ شخصا در خصوص امکان به تعویق افتادن انتخابات صحبت کرده است.

به نظر می رسد که ترامپ با توجه به عملکرد ضعیف خود بویژه در سال جاری میلادی بدنبال آن است تا با به تعویق انداختن زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، برای خود زمان خریده و تا حدی بر چالش های موجود در آمریکا پیروز شود.

البته اینکه در انتخابات ماه نوامبر چه کسی برنده کلید کاخ سفید شود تفاوت زیادی در سیاست های کلی آمریکا ایجاد نخواهد شد، و فقط منافع حزبی و حامیان مالی نامزدهاست که سیاست های واشنگتن در قبال مسائل جهانی را ترسیم خواهد کرد.

در همین راستا رادیو گفت‌وگو در برنامه «واشنگتن به وقت نوامبر» با حضور دکتر مهدی خانعلیزاده(پژوهشگر و تحلیلگر مسایل امریکا) نگاهی به انتخابات امریکا و نقش کارگزار و سیستم در پیشبرد سیاست‌های انتخاباتی دارد.

این برنامه بیست و چهارم مهر ساعت 13:30 بر روی موج اف ام ردیف 103/5 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود.

شبکه رادیویی گفت و گو از طریق گیرنده های دیجیتالی، رادیو نما، اپلکیشین های موبایلی و آدرس اینترنتی http://radiogoftogoo.ir نیز قابل دریافت است و همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
واشنگتن به وقت نوامبر