ترنج دوشنبه ها از ساعت 11:00 به مدت 60 دقیقه

روی موج گفت‌وگو بشنوید؛ فضای خانواده را با فرهنگ گفتگو گرم کنیم

برنامه ترنج، بیست و سوم تیر با بررسی موضوع فضای گرم خانوادگی و تقویت فرهنگ گفتگو مخاطبان را همراهی می نماید.

1399/04/23
|
08:21
|

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، با هدف طرح ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی و بررسی چالش های دنیای مدرن امروز این شبکه رادیویی برنامه‌ای را با عنوان ترنج روی آنتن می برد. یکی از مهم‌ترین اهداف ترنج این است که در تعامل با کارشناسان حوزه فرهنگ، به نتایج قابل قبولی در زمینه چالش‌های پیش روی این موضوعات دست یابد.

برنامه ترنج قصد دارد تا بیست و سوم تیر با بررسی موضوع فضای گرم خانوادگی و تقویت فرهنگ گفتگو مخاطبان را همراهی نماید.

گفتگو عنصری حیاتی در استحکام خانواده است. خانواده مستحکم خانواده ای است که اعضای آن سخن گفتن با یکدیگر را دوست دارند و از همنشینی و هم صحبتی با یکدیگر لذت می برند و هیچ جمع و کار دیگری را به درکنار هم بودن ترجیح نمی دهند. واقعیت این است که دنیای مدرن امروز، خصوصا در نواحی پیشرفته با وجود کم کردن زحمات و افزودن به اوقات فراقت، امکان گفتگو را در بین افراد به حداقل رسانده است.

خانم دکتر فاطمه منتظری(مدرس دانشگاه، روانشناس و مشاور خانواده، پژوهشگر و کارشناس در حوزه مطالعات زنان)، خانم دکتر سیده فاطمه هاشمی(دکترای تخصصی روانشناسی شناختی)، دکتر سیامک زند رضوی(مجری طرح گفتگوی ملی خانواده معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده) و دکتر حسن بنیانیان(مسئول کارگروه پیوست نگاری فرهنگی دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی)از مهمانان امروزاین برنامه هستند.

گفتنی است برنامه ترنج دوشنبه ها ساعت 11:00 به مدت 60 دقیقه و به صورت زنده روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می شود.

شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 پل ارتباطی مخاطبان رادیو گفت و گو با این برنامه و دیگر برنامه های این شبکه رادیویی است.

دسترسی سریع
ترنج