خبرگزاری ایسنا؛ پخش نشست مشاور اقتصادی مقام معظم رهبری از رادیو گفت و گو

نشست خبری مشاور اقتصادی مقام معظم رهبری در قالب برنامه «گفت و گوی اقتصادی» رادیو گفت‌وگو روی آنتن می‌رود.

1400/07/20
|
15:00

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی رادیو گفت‌وگو، گفت‌وگوی اقتصادی این شبکه رادیویی سه شنبه، 20 مهر ماه با حضور علی آقامحمدی، مشاور اقتصادی مقام معظم رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از رادیو گفت و گو روی آنتن می رود.

«گفت و گوی اقتصادی» با هدف تقویت رویکرد عقلانیت، ارائه گفت و گوهای چالشی و مناظره ای را در حوزه اقتصاد با توجه به سه اصل نقد، تبیین و ارائه راهکار در دستور کار خود قرار داده است تا با اقامه ادله به راهکاری مناسب دست یابد.

این برنامه با محوریت طرح مباحث اقتصادی روز ایران و جهان، همچنین تحلیل و بررسی موضوعات مختلف اقتصادی با حضور کارشناسان به سمع مخاطبان می رسد.

«فتگوی اقتصادی» بیستم مهر با برگزاری نشست خبری با حضور مشاور اقتصادی مقام معظم رهبری و خبرنگاران حوزه اقتصادی روانه آنتن رادیو گفت‌وگو خواهد شد.

گفت و گوی اقتصادی شنبه تا چهارشنبه ساعت 14 و 30 دقیقه روی موج اف ام ردیف 103/5 مگاهرتز به صورت پخش زنده تصویری از وب سایت رادیو گفتگو و اپلیکیشن ایرانصدا پخش می‌شود.

به گزارش ایسنا، شبکه رادیویی گفت‌وگو از طریق گیرنده های دیجیتالی، رادیو نما، اپلیکیشن ایرانصدا و آدرس اینترنتی radiogoftogoo.ir قابل دریافت است و همچنین علاقه مندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت‌وگو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع